Svašta forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravih zaporku

Latest topics
» Please
GTA3 Emptyuto lip 30, 2009 6:56 pm by Admin

» X-men origins game
GTA3 Emptyuto lip 30, 2009 6:54 pm by Admin

» Rock band za komp-BESPLATNI
GTA3 Emptyuto lip 30, 2009 6:53 pm by Admin

» Be an artist
GTA3 Emptyuto lip 23, 2009 6:45 pm by mskero

» Call of duty 5
GTA3 Emptypon lip 22, 2009 12:14 pm by nik

» Fifa 09 vs PES 09
GTA3 Emptysub lip 20, 2009 8:05 pm by nik

» Igra 2008 godine.
GTA3 Emptysub lip 20, 2009 8:02 pm by nik

» ZEMLJOPIS
GTA3 Emptyčet lip 11, 2009 10:25 pm by mskero

» Gangy
GTA3 Emptyčet lip 11, 2009 10:23 pm by mskero

Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

[ View the whole list ]


Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 33, dana pet oľu 03, 2023 4:42 pm.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Navigation
 Portal
 Index
 Članstvo
 Profil
 FAQ
 Pretraľnik
Social bookmarking

Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Svašta forum on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Svašta forum on your social bookmarking website

travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


GTA3

3 posters

Go down

GTA3 Empty GTA3

Postaj by mskero sub pro 27, 2008 6:40 pm

Ne moze nam niko nista,jaci smo od sudbineeee.....
Za razliku od prethodnog nastavka radnja se više ne odvija u tako dalekoj budućnosti. Također automobili su puno realističniji i bolje napravljeni. Nakon pljačke banke s vašim kompanjonima, vaša draga ružica (vaša ljubav) vas izdaje i dodaje vašem organizmu malo olova. I tako dospijevate u ruke policije. I dok se mirno vozite u policijskom kombiju s još 2 kriminalca neki bezobzirni gangsteri vas prekidaju. Naime s vama je bio neki vođa njihove bande ili tako nešto kojega su željeli osloboditi. Banditosi ubijaju vozača, stražare, naprave dar-mar na mostu na kojem se nalazite i vi to naravno iskorištavate. Banditi i njihov vođa nestaju u dimu, a vi brzo stupate u savezništvo s drugim kriminalcem i bježite. I tu prestaje film, a počinje igra Wink

Nakon što crnca odvezete do njegovog prijatelja Luigija od njega dobivate i prvi zadatak. E sad…te zadatke možete, a ne morate izvršavati. Dakle u Liberty City-ju koji nimalo ne odgovara svom naslovu (naime prepun je bandi i kojekakve gamadi) možete raditi što vas volja. Oružje se može nabaviti na svakom koraku, kao i automobili. Ako odlučite izvršavati zadatke, po mojem mišljenju igrica će vam biti dosta zanimljivija. Ali neće biti nimalo dosadna ni ako se prepustite valovima nasilja Wink

Još jedna novina je što u GTA3 možete postati vatrogasac, vozač hitne pomoći, taksist, pa čak i policajac. Naime po gradu imate parkirana policijska, vatrogasna… vozila i kad uđete u njih postanete…nešto od navedenoga. Za svaki uspješni zadatak naravno dobivate novce kojima možete kupiti oružje ili pak platiti kaznu ako nešto napravite protiv zakona. Realnost u ovoj igrici je jako dobro napravljena. Dapače atmosfera američkih velegradova poput NY-a ili LA-a je izvrsno pogođena. Tako u Liberty City-ju imate siromašne četvrti u koje se ne usudi ići ni sama policija, imate četvrti kojima vladaju bande te naravno one koje su prepune «Plavaca». Poboljšanje je napravljeno i u borbi tako da sada banditski okršaji na cesti izgledaju fantastično. Također je prosto užitak gledati dok protivnika (čitaj: nedužnog prolazika) obarate na pločnik i cipelarite te udarate u međunožje. Od oružja imao sam priliku iskusiti šake, palicu, uzi, pištolj i sačmaricu i mogu reći da je sve to vrlo lijepo napravljeno. Kao i u prošlim nastavcima ima nekoliko nivoa kojima se možete «zamjeriti» policiji i o tome ovisi potjera za vama. Ja sam do sada maksimalno došao do 3 zvjezdice i vjerujte nije ugodno Wink Nakon treće zvjezdice za vama fura cijela kolona policijskih vozila te helikopter. Nakon 4. zvjezdice u akciju kreću SWAT team, ali to još nisam imao priliku iskušati. Grafika je zasebna priča u ovoj igrici. Potpuna 3D okolina daje kao što sam već rekao nevjerojatan osjećaj realnosti. Također u igrici se izmjenjuje kišno, maglovito i sunčano vrijeme kao i noć i dan.
GTA3 1

Slusajte Narodni radio
Sada nekoliko riječi o zvuku. Zvukovi motora, oružja, likova na cesti, sirena i svega ostaloga su zadovoljavajuće napravljeni. No ono što zavređuje pozornost je kada upalite radio. Ako imate dobre zvučnike doista će vam se učiniti kao da imate Kenwood uređaj u automobilu. Eh sada ne bi to bilo ništa novo, ali radio postaje su tako realno napravljene da vam se čini kao da doista slušate neki radio. Naime osim muzike sada su ubačene reklame, razgovori, intervjui, jinglovi…ma sve živo što radio postaje imaju. Doista nešto nevjerojatno.

GTA3 2
mskero
mskero
Admin
Admin

Male Broj postova : 1369
Age : 29
Lokacija : MOJA soba
Registration date : 14.09.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by Picipolivadi sub pro 27, 2008 7:27 pm

Juuuuuuuuuu.
Kud baš to .
Nisam je igrao ali izgleda da je dobro .
Picipolivadi
Picipolivadi
Forumas
Forumas

Broj postova : 97
Registration date : 07.12.2008

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by mskero sub pro 27, 2008 7:43 pm

stara,al dobra igra.....
mskero
mskero
Admin
Admin

Male Broj postova : 1369
Age : 29
Lokacija : MOJA soba
Registration date : 14.09.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by mskero pon pro 29, 2008 2:13 am

ovih se dana zabavljam uz gta3......imo sam i par slika,al mi se komp restartal i sad ih vise nemrem nac....:'(
mskero
mskero
Admin
Admin

Male Broj postova : 1369
Age : 29
Lokacija : MOJA soba
Registration date : 14.09.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by Vans uto pro 30, 2008 12:45 am

evo imat cu je za nekih 3 min
Vans
Vans
Forumaš od povjerenja
Forumaš od povjerenja

Male Broj postova : 305
Age : 27
Lokacija : Victory Village
Registration date : 12.09.2008

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by mskero uto pro 30, 2008 1:10 am

ja sam skido sa megaupload....a ti?
mskero
mskero
Admin
Admin

Male Broj postova : 1369
Age : 29
Lokacija : MOJA soba
Registration date : 14.09.2008

http://hgjfhjg.myminicity.com/

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by Vans uto pro 30, 2008 2:09 pm

mininova
Vans
Vans
Forumaš od povjerenja
Forumaš od povjerenja

Male Broj postova : 305
Age : 27
Lokacija : Victory Village
Registration date : 12.09.2008

[Vrh] Go down

GTA3 Empty Re: GTA3

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.